ŞİRKET PROFİLİ

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline geldi. Fabrika, bina, toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin projelerinde görev almış ve uygulamıştır.

KURUMSAL İLKELERİMİZ

İnsana saygı ve sosyal sorumluluk bilinci içerisinde topluma katma değer yaratılması,
Sektörde kazanılan tecrübe ve imkânların yeni projelerde hızlı ve etkin biçimde kullanılması,
Çalışanlarımıza aidiyet duygusunu arttıran onlara her türlü mesleki yeterlilik ve kişisel olanaklar sağlanarak, bilgi ve tecrübeye önem veren müşteri odaklı yönetim anlayışına sahip SİNERJİ yaratmak.

Bize Ulaşın Ürünlerimiz 2022 Kataloğumuz

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

tab-images-1

LAVİN YAPI MALZEMELERİ müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansları yüksek, evrensel standartlarda ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen; hızla değişen ve gelişen teknoloji talepleri ile en doğru ve en kısa sürede sizlere cevap vermeyi amaçlamaktadır.

LAVİN YAPI MALZEMELERİ; Yapı Malzemeleri, İş Güvenliği Malzemeleri konusunda uzman kadrosu ve kalite anlayışına bağlı olarak; sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayış sergilemektedir. İç ve dış paydaşlarımızın memnuniyetini ve beklentilerini esas alan hizmet anlayışı sunmak, Kalite ve hizmet anlayışımız; sipariş noktasından başlayıp, tüketicilerin memnuniyeti ve satış sonrası destekle sonuçlanan gaye ile HEDEFLEMEKTİR.

tab-images-1
Yaptığımız her işle ayrı ayrı ilgilenip, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, Sektörümüzde, Ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız. yurt içi ve yurt dışında kaliteli, istikrarlı ve üstün hizmet anlayışına sahip sektöründe lider, güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak. Ekonominin süreklililiği gayesi ile sorunsuz hizmet sunmak Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan aile olma anlayışı ile birlikte LAVİN YAPI MALZEMELERİ olarak ülkemizin ekonomi ve kalkınmada lokomotif görevini üstlenen İNŞAAT SEKTÖRÜ konusunda Türkiye’de verdiğimiz/vereceğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak .Gerek Kamu kurumları ile gerek Özel sektör ile her alanda hizmet anlayışı ile küresel şirketler seviyesine ulaşma azmi ile yetenek ve bilgilerimizi sunmak.

KALİTE POLİTİKASI

Toplam kalite yönetimi anlayışını benimseriz ve paylaşırız.

Ekip anlayışını benimseriz ve kurum bilincini yaşatırız.

Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini attırarak nitelikli iş gücü yaratır; özverili birer müşteri hizmet ve teknik bilgi sahibi olmalarını sağlarız.

Çalışanlarımıza en uygun çalışma ortamını oluşturur; alanda sahip olduğu riskleri azaltarak güvenliğini sağlarız.

Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirerek müşteri hizmetine ve iş bitirme gelişimine katkıda bulunuruz.

Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnuniyeti için; iletişime açık ve sürekli gelişmeyi hedeflemek.

Yürürlükte bulunan yasal ve diğer şartlara uymayı taahhüt ederiz.